Productinformatie
Met de XP WSA 2 ST haal je de nieuwste generatie draadloze audio van XP in huis.
Deze draadloze hoofdtelefoon is compact, ultralicht en maakt razendsnel verbinding met je XP DEUS 2.
Het draadloze protocol van XP is ongeveer 10 keer sneller dan Bluetooth met lage latentie. In het veld zorgt deze ultrasnelle overdracht voor een enorm efficiënte lokalisatie van doelen.
De draadloze hoofdtelefoon van XP is ideaal wanneer je maximale bewegingsvrijheid wilt, zonder in te leveren op geluidskwaliteit en precisie.
Waarom goede audio zo belangrijk is
Bij metaaldetectie is geluid alles.
Kleine toonverschillen vertellen je meer over de vondst: diepte, grootte én geleidbaarheid.
Met de WSA 2 ST hoor je signalen snel en kraakhelder, zodat je beter kunt inschatten wat er onder de grond ligt, nog vóór je gaat graven.
WSA ST.....STEREO!
De WSA 2 ST werkt nu direct met DEUS II vanaf softwareversie V3.1, maar dan alleen in mono-modus, net als eerdere XP-audio modellen zoals de WSA (XL), WSA II(XL) en WS6.
Met de komst van softwareversie V4 en hoger geef je jouw DEUS II en extra geluidsdimensie!
Vanaf de V4-update wordt de stereo-functie geactiveerd.
Hierdoor hoor je doelwitten in een realistischer geluidsbeeld: links, rechts of recht onder je zoekspoel.
Dat geeft nét dat beetje meer "informatie" tijdens het zoeken.
De hoofdtelefoon is regenwaterbestendig (IP68).
USB-C oplaadpoort.